LEVERING IN FRANKRIJK EN BELGIË

MERCEDES-BENZ 250 SE

€ 35.000,00
Jaar
1967
Kilometerstand
90000
Brandstof
Benzine
Versnellingsbak
Handmatige
Vermogen
Garantie
6 maanden

Beschrijving

GESCHIEDENIS VAN DE S-KLASSE W108/W109

De Mercedes S-Klasse W108/W109 werd in 1965 geïntroduceerd als een stijlontwikkeling van de populaire S-Klasse W111, ook wel bekend als de "Heckflosse".

Deze nieuwe generatie borduurde voort op de basis van de W111 Coupé, die enkele jaren eerder was ontworpen door Paul Bracq, de ontwerper van de legendarische Pagode.

De W108/W109 vertoonde zowel technisch als esthetisch veel overeenkomsten met de SL Cabriolet van dezelfde ontwerper.

De W108 was uitgerust met zescilindermotoren, variërend van 2.5L tot 3.0L, inclusief de iconische 2.8L-motor van de 280 SE.

De W109, herkenbaar aan de 280 SEL en 300 SEL badges, was de lange wielbasisvariant en werd exclusief uitgerust met V8-motoren (3.5L, 4.5L en de krachtige 6.3L). De meeste W109-modellen waren voorzien van luchtvering.

In 1972/1973 werd de W108/W109 geleidelijk vervangen door de technologisch geavanceerdere S-Klasse W116.

HET VOERTUIG

Dit exemplaar, uitgevoerd in antracietgrijs (172 G) met een prachtig origineel zwart lederen interieur (201), verkeert in perfecte staat.

Alle documentatie met betrekking tot de verkoop en het onderhoud van de auto is inbegrepen.

De auto heeft recent een grote onderhoudsbeurt ondergaan in onze werkplaats.

Dit voertuig is van Franse origine, werd nieuw geleverd in de regio Parijs en verbleef meer dan 30 jaar in dezelfde familie. Vervolgens werd het verkocht aan een tweede eigenaar, die de auto 20 jaar lang in zijn bezit hield.

De derde eigenaar kocht deze 250 SE in 2015 voor zijn privécollectie en besloot dit jaar om hem aan ons te verkopen, om plaats te maken voor een nieuw voertuig.

Het voertuig wordt geleverd met 6 maanden garantie.

Contact

deze auto's zouden u ook kunnen interesseren